SpareParts
Ya da bayilik formu doldurunuz
Hakkimizda

137 Ülkeye ihracat gerçeklestiren, sektöründe lider konumda bulunan, 2000’i askin kisiye istihdam saglayan Ugur Sirketler Grubu bünyesindeki Ugur Motorlu Araçlar kendi tescilli markasi "Mondial" ile 2004 yilinda motosiklet sektöründe faaliyetlerine baslamistir.

Tuik satis verilerine göre 2005 - 2011 yillari arasinda her yil Türkiye satis liderligini elinde bulunduran, kaliteli ürün ve hizmet anlayisini benimseyen "Mondial" 450 satis noktasi, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satis noktasi ile hizmet vermektedir.

Aydin Nazilli'de 42.000 m2 alan üzerine kurulu Mondial, Avrupa Standartlarina uygun yillik 192.000 motosiklet üretim kapasitesi, 40.000 çesit toplamda 8 milyon adet yedek parça stogu bulunan deposu ile sektöründe lider konumdadir.

Üretim, satis, servis ve müsterilerini dürüst ve güvenilir bir is ortaminda bulusturan Mondial, sürekli gelistirdigi teknolojisi ile, müsteri beklentilerini en üst düzeyde karsilama odakli ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki lider ve rekabetçi konumunu saglamlastirmaktadir. Mondial gerçeklestirdigi yetkili servis egitim ve tanitim toplantilari, çagri merkezi hizmetleri ile satis ve satis sonrasi hizmette mükemmelligi hedeflemistir.

www.spareparts.com.tr sitesinin tüm hakları, SpareParts markasına ve marka sahibi Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi' ne aittir. SpareParts, bu web sitesindeki tüm yazı ve görsel materyalde, motosiklet yedek parça fotoğraflarında, fiyat ve teknik özelliklerinde istediği zaman değişiklik yapma hakkını sahiptir. Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, firmamızın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirelemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz ya da dağıtılamaz. Site kullanıcıları, www.spareparts.com.tr de yeralan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim materyallerini www.spareparts.com.tr sitesine bağlı kalındığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. İndirmelerine site tarafından izin verilen dosyaları bilgisayarlarına çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamaz.
Her hakkı saklıdır. © 2018 | Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır.